PhD Konference

O konferenci

 

Co je IMG PhD konference?

PhD konference PhD konference je neformální setkání PhD studentů z Ústavu molekulární genetiky, které se koná zde v krčském areálu v Praze.

První setkání se uskutečnilo na podzim 2008 a nyní se pořádá každoročně v červnu.

 

Co Vám setkání nabízí?

Setkání poskytuje společenské zázemí pro mladé vědce, kteří mají možnost se zde setkat se svými vrstevníky a prezentovat svou práci na profesionální úrovni, ale bez obav a nervozity, které mohou nastat při prezentování na velkých konferencích.

PhD studenti si především mohou vyzkoušet a zlepšit své prezentační dovednosti v přátelském prostředí a to je pro ně cennou zkušeností.

 

Jak setkání probíhá?

Každý rok zástupci z řad PhD studentů organizují setkání pro studenty, kteří se chtějí s ostatními podělit o své zkušenosti a objevy.

Vždy bývá pozvána významná osobnost – úspěšný vědec nebo začínajající mladý vědec, který přednese klíčovou přednášku. Přednášející vybraný pro sekci Career development má za úkol poskytnout studentům praktické informace, jak začít svou vědeckou kariéru.

Setkání je zakončeno velmi příjemným způsobem: PhD afterparty, kde se všichni velmi dobře baví a mají příležitost poznat nové kolegy!

 

Přidejte se k nám v Ústavu molekulární genetiky na tuto vzrušující a obohacující událost!

Poslední změna: 24. únor 2020